Victoria Słupsk

  • Facebook

 

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia na swojej oficjalnej stronie internetowej terminarze rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Z zamieszczonego załącznika T_4_-_SKB_I wynika, iż  rundę rewanżową zespół KS „Victoria” Słupsk zacznie w od meczu w roli gospodarza a przeciwnikiem będzie zespół KS „Studnica” Przytocko. Mecz odbędzie się w dniu 12/13.04.2013 na stadionie w Jezierzycach.

 

SŁUPSKA  KLASA  „B"  Grupa I

Kolejka  12 –  12/13.04.2014 r.

B-I  56

KS „Bistal” Machowino

KS „Słupia” Charnowo

 

B-I  57

GTS „Sokół” Szczypkowice

GTS „Błękitni” Główczyce

 

B-I  58

KS „Dąb” Kusowo

KS „ Smoki” Podole Małe

 

B-I  59

KS Zaleskie

KS „Szansa” Siemianice

 

B-I  60

KS „Victoria” Słupsk

KS „Studnica” Przytocko

 

-

KS Włynkówko

Pauza

 

 

 

Kolejka   13 –  16.04 lub 19.04.2014 r.

Kolejka   14 –  26/27.04.2014 r.

B-I  61

KS Włynkówko

Victoria

 

B-I  66

Bistal

Błękitni

 

B-I  62

Studnica

KS Zaleskie

 

B-I  67

Słupia

Smoki

 

B-I  63

Szansa

Dąb

 

B-I  68

Sokół

Szansa

 

B-I  64

Smoki

Sokół

 

B-I  69

 Dąb

Studnica

 

B-I  65

Błękitni

Słupia

 

B-I  70

KS Zaleskie

KS Włynkówko

 

-

Bistal

Pauza

 

-

Victoria

Pauza

 

 

 

Kolejka   15 –  03/04.05.2014 r.

Kolejka   16 –  10/11.05.2014 r.

B-I  71

Victoria

Bistal

 

B-I  76

Bistal

Smoki

 

B-I  72

KS Włynkówko

Dąb

 

B-I  77

Błękitni

Szansa

 

B-I  73

Studnica

Sokół

 

B-I  78

Słupia

Studnica

 

B-I  74

Szansa

Słupia

 

B-I  79

Sokół

KS Włynkówko

 

B-I  75

Smoki

Błękitni

 

B-I  80

KS Zaleskie

Victoria

 

-

KS  Zaleskie

Pauza

 

-

Dąb

   Pauza

 

 

 

Kolejka   17 –  17/18.05.2014 r.

Kolejka  18 –  24/25.05.2014 r.

B-I  81

KS Zaleskie

Bistal

 

B-I  86

Bistal

Szansa

 

B-I  82

Victoria

Dąb

 

B-I  87

Smoki

Studnica

 

B-I  83

KS Włynkówko

Słupia

 

B-I  88

Błękitni

KS Włynkówko

 

B-I  84

Studnica

Błękitni

 

B-I  89

Sokół

Victoria

 

B-I  85

Szansa

Smoki

 

B-I  90

Dąb

KS Zaleskie

 

-

Sokół

Pauza

 

-

Słupia

Pauza

 

 

 

Kolejka   19 –  31.05/01.06.2014 r.

Kolejka   20 –  07/08.06.2014 r.

B-I  91

Dąb

Bistal

 

B-I  96

Bistal

Studnica

 

B-I  92

KS Zaleskie

Sokół

 

B-I  97

Szansa

KS Włynkówko

 

B-I  93

Victoria

Słupia

 

B-I  98

Błękitni

Victoria

 

B-I  94

KS Włynkówko

Smoki

 

B-I  99

Słupia

KS Zaleskie

 

B-I  95

Studnica

Szansa

 

B-I  100

Sokół

Dąb

 

-

Błękitni

Pauza

 

-

Smoki

Pauza

 

 

Kolejka   21 –  14/15.06.2014 r. 

Kolejka   22 –  22.06.2014 r.( niedziela 15.00)

B-I  101

Sokół

Bistal

 

B-I  106

Bistal

KS Włynkówko

 

B-I  102

Dąb

Słupia

 

B-I  107

Szansa

Victoria

 

B-I  103

KS Zaleskie

Błękitni

 

B-I  108

Smoki

KS Zaleskie

 

B-I  104

Victoria

Smoki

 

B-I  109

Błękitni

Dąb

 

B-I  105

KS Włynkówko

Studnica

 

B-I  110

Słupia

Sokół

 

-

Szansa

Pauza

 

-

Studnica

Pauza

 

 

 

Źródło: http://www.pomorski-zpn.pl/strona-glowna/wiadomosci/terminarzepodokr%C4%99gu-s%C5%82upskiego.html