Victoria Słupsk

• Facebook

Falstart Victorii

Posted by Michał

Nie udało się zwyciężyć Victorii w debiucie Jacka Rubinowicza w roli szkoleniowca. Słupszczanie ulegli na wyjeździe w Kusowie z miejscowym Dębem 3:2. Ponadto swoje debiut w biało-czarnych barwach mieli Keleń, Ciarka oraz Mączkowiak dla którego jest to powrót na stare śmieci po trzyletniej grze w Słupi Charnowo.

Początek spotkania należał do drużyny przyjezdnej, która zdecydowanie przeważała i stwarzała sobie dogodne okazje do zdobycia gola. Udokumentowaniem tego była szybko zdobyta bramka w trzeciej minucie meczu przez Romana Bogdzia. Po zdobytej bramce zawodnicy Victorii w dalszym ciągu napierali na gospodarzy, którzy naciskani popełnili fatalny błąd faulując naszego zawodnika w polu karnym. Niestety rzut karny wykonywany przez Patryka Gut został obroniony przez bramkarza, który popisał się świetną obroną. Gospodarze w pierwszej połowie ograniczali się do szybkich kontrataków oraz liczyli na błędy własne defensywy gości.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra zawodników Dębu, która zaowocowała szybko zdobytym golem doprowadzając do remisu a następnie dołożyli kolejne trafienie wychodząc na prowadzenie. Słupszczanie chcieli szybko odpowiedzieć jednak nie wykorzystali nadarzających się do tego okazji a dodatkowo po kontrataku Maciej Molik musiał tego po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki. Mimo kolejnej straconej bramki goście dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku co udało Adrianowi Łopuszańskiemu, który wykorzystał rzut wolny za faul podyktowany na nim samym. Dodatkowo oprócz straconej bramki gospodarze ostatnie 15 minut zostali zmuszeni do gry w dziesięciu zawodników, gdyż czerwona kartę otrzymał jeden z defensorów Dębu. Mimo tego osłabienia gospodarze dowieźli korzystny dla siebie rezultat do końca i po ciekawym widowisku zgarnęli komplet punktów.

Dąb Kusowo : Victoria Słupsk 3:2 (0:1)

Bramki dla Victorii: Bodzia i Łopuszyński

Skład Victorii: Molik, Nenca, Mączkowiak, Keleń, Ciarka, Gut (Janowski), Sobczak, Łopuszyński, Bubula (Rubaj), Bogdzia (Harasim), Perkowski