Victoria Słupsk

  • Facebook

23Po ostatniej porażce z Granitem Kończewo 5:2 (1:2) fatalna passa zespołu ze Słupska aktualnie wynosi sześć meczów z rzędu bez punktów. Oprócz zespołu z Kończewa słupszczanie byli zmuszeniu uznać wyższość zespołów z Kusowa, Korzybia, Pobłocia, Bobrownik oraz Charbrowa. W rozegranych sześciu wiosennych kolejkach Victoria strzeliła zaledwie siedem bramek jednocześnie tracąc aż trzydzieści trzy bramki.

Efektem tak słabej dyspozycji słupszczan jest spadek w tabeli na jedenasta pozycję. Dorobek punktowy biało-czarnych pozostaje niezmiennie – 16 punktów. Tuż za plecami biało-czarnych plasują się zespoły z Barcina (15ptk) i Kusowa (14ptk), które wyraźnie zmniejszają stratę z pierwszej części sezonu.

Przed Victorią arcyważne spotkanie w niedzielne popołudnie w Charnowie z miejscową Słupią. Gospodarze spotkania podobnie jak słupszczanie nie najlepiej się prezentują i na wiosnę w sześciu dotychczasowych kolejkach wywalczyli zaledwie jeden punkt z Bartonem oraz ponieśli pięć porażek. Jeżeli Victoria chce utrzymać swój byt na poziomie A-klasy to te spotkanie koniecznie musi wygrać. Z kolei Słupia znana jest z tego, że walczy zawsze do końca i nie odpuszcza nikomu oraz z pewnością zechce się zrewanżować za porażkę z Victoria 3:1 w ubiegłej rundzie.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Victorii do wsparcia biała-czarnych w tej trudnej chwili. Mecz odbędzie się w niedzielę 22 maja 2016r. o godzinie 14:00 na boisku w Charnowie. Liczymy na Was!!