Victoria Słupsk

• Facebook

Tak było rok temu

W dniach 6-7 grudnia 2014 roku na hali sportowej w Jezierzycach k./Słupska zostały rozegrane I Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej klubów o nazwie „Victoria”. W dwudniowych zawodach udział wzięło 12 drużyn reprezentujących niemal każdy region naszego kraju. Zespoły zostały losowo podzielone na trzy grupy po cztery zespoły w każdej z nich. Zespoły z pierwszych dwóch miejsc w każdej grupie zapewniły sobie bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Natomiast z zespołów z miejsca trzeciego i czwartego w każdej grupie zostały utworzone dwie grupy barażowe po trzy zespoły każda i zwycięzca z każdej grupy otrzymywał przepustkę do dalszej gry w ćwierćfinałach rozgrywek. Dalszą cześć turnieju stanowiły mecze play-off, które wyłoniły półfinalistów oraz finalistów całych mistrzostw.

Zwycięską Victorią został zespół z Kaliska, który w finale zmagań pokonał zespół z Sianowa. Na najniższym stopniu podium stanął zespół Victorii Laski. Po zakończeniu meczu finałowego odbyła się oficjalna ceremonia zakończenia mistrzostw podczas, której wręczono puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej Victorii Słupsk www.victoriaslupsk.pl oraz pod adresem http://www.victoriaslupsk.pl/2014/12/09/victoria-kaliska-mistrzem/

Zapraszamy do obejrzenie poniższych zdjęć z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski w halowej piłce nożnej klubów o nazwie „Victoria”.