Victoria Słupsk

Członek zarządu – Piotr Modzelewski

Członek zarządu – Jacek Rubinowicz

Kierownicy drużyny:

Piotr Modzelewski – kierownik@victoriaslupsk.pl, tel. 600 944 515 (kontakt ws. sparingów)

Trenerzy:

Tomasz Weber

Jacek Rubinowicz

Prawa autorskie

Informujemy, że cała zawartość niniejszej strony internetowej (dane, dokumenty, publikacje, grafiki, ilustracje, zdjęcia, logo i animacje) jest własnością ich autorów i jest chroniona prawem autorskim. Żaden z elementów zawartości strony internetowej nie może być modyfikowany, kopiowany, reprodukowany, sprzedawany i publikowany bez pisemnej zgody autorów.

Informacje prawne:

Wszystkie materiały publicystyczne, grafika, adresy itp. zawarte na stronie internetowej www.victoriaslupsk.pl jak również na innych stronach markowanych naszym logiem i nazwą są objęte ochroną ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.) (sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637).