Victoria Słupsk

  • Facebook

Sezon 2015/2016:

Kolejka 1 – 22/23. sierpnia 2015
1. Victoria Słupsk Słupia Kwakowo
anulowany, było 3-0
2. Dąb Kusowo 1 – 5 Rowokół Smołdzino 22 sierpnia 2015 – 16:00
3. Unia Korzybie 2 – 0 Barton Barcino 22 sierpnia 2015 – 17:00
4. Jantaria Pobłocie 1 – 0 Sokół Szczypkowice 23 sierpnia 2015 – 12:30
5. Polonez Bobrowniki 0 – 2 Echo Biesowice 22 sierpnia 2015 – 16:00
6. Chrobry Charbrowo 1 – 1 Błękitni Główczyce 22 sierpnia 2015 – 17:00
7. Granit Kończewo 0 – 0 Słupia Charnowo 23 sierpnia 2015 – 13:00
Kolejka 2 – 29/30. sierpnia 2015
8. Słupia Kwakowo Słupia Charnowo
anulowany, było 1-4
9. Błękitni Główczyce 2 – 0 Granit Kończewo 30 sierpnia 2015 – 12:00
10. Echo Biesowice 5 – 0 Chrobry Charbrowo 29 sierpnia 2015 – 16:00
11. Sokół Szczypkowice 3 – 3 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2015 – 12:00
12. Barton Barcino 0 – 5 Jantaria Pobłocie 30 sierpnia 2015 – 11:00
13. Rowokół Smołdzino 2 – 0 Unia Korzybie 30 sierpnia 2015 – 17:00
14. Victoria Słupsk 7 – 3 Dąb Kusowo 30 sierpnia 2015 – 14:00
Kolejka 3 – 5/6. września 2015
15. Dąb Kusowo Słupia Kwakowo
anulowany, było 8-1
16. Unia Korzybie 0 – 1 Victoria Słupsk 5 września 2015 – 17:00
17. Jantaria Pobłocie 8 – 1 Rowokół Smołdzino 6 września 2015 – 12:30
18. Polonez Bobrowniki 3 – 3 Barton Barcino 5 września 2015 – 16:00
19. Chrobry Charbrowo 3 – 5 Sokół Szczypkowice 5 września 2015 – 17:00
20. Granit Kończewo 3 – 2 Echo Biesowice 6 września 2015 – 13:00
21. Słupia Charnowo 0 – 3 Błękitni Główczyce 6 września 2015 – 14:00
Kolejka 4 – 12/13. września 2015
22. Słupia Kwakowo Błękitni Główczyce
anulowany, było 1-2
23. Echo Biesowice 1 – 1 Słupia Charnowo 12 września 2015 – 17:00
24. Sokół Szczypkowice 3 – 2 Granit Kończewo 13 września 2015 – 12:00
25. Barton Barcino 2 – 7 Chrobry Charbrowo 13 września 2015 – 11:00
26. Rowokół Smołdzino 6 – 1 Polonez Bobrowniki 13 września 2015 – 17:00
27. Victoria Słupsk 0 – 4 Jantaria Pobłocie 13 września 2015 – 14:00
28. Dąb Kusowo 3 – 2 Unia Korzybie 12 września 2015 – 16:00
Kolejka 5 – 19/20. września 2015
29. Unia Korzybie Słupia Kwakowo
anulowany, było 2-0
30. Jantaria Pobłocie 6 – 0 Dąb Kusowo 20 września 2015 – 12:30
31. Polonez Bobrowniki 4 – 1 Victoria Słupsk 19 września 2015 – 16:00
32. Chrobry Charbrowo 2 – 3 Rowokół Smołdzino 19 września 2015 – 16:00
33. Granit Kończewo 6 – 0 Barton Barcino 20 września 2015 – 13:00
34. Słupia Charnowo 3 – 3 Sokół Szczypkowice 20 września 2015 – 14:00
35. Błękitni Główczyce 6 – 1 Echo Biesowice 20 września 2015 – 13:00
Kolejka 6 – 26/27. września 2015
36. Słupia Kwakowo Echo Biesowice
anulowany, było 1-4
37. Sokół Szczypkowice 3 – 4 Błękitni Główczyce 27 września 2015 – 12:00
38. Barton Barcino 3 – 0 Słupia Charnowo 27 września 2015 – 11:00
vo, na boisku 1:3, Regulamin Rozgrywek a rt.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7.
39. Rowokół Smołdzino 5 – 1 Granit Kończewo 27 września 2015 – 17:00
40. Victoria Słupsk 3 – 2 Chrobry Charbrowo 27 września 2015 – 14:00
41. Dąb Kusowo 2 – 3 Polonez Bobrowniki 26 września 2015 – 16:00
42. Unia Korzybie 0 – 0 Jantaria Pobłocie 26 września 2015 – 15:00
Kolejka 7 – 3/4. października 2015
43. Jantaria Pobłocie Słupia Kwakowo
anulowany, było 3-0vo
44. Polonez Bobrowniki 2 – 2 Unia Korzybie 3 października 2015 – 16:00
45. Chrobry Charbrowo 3 – 2 Dąb Kusowo 3 października 2015 – 16:00
46. Granit Kończewo 1 – 1 Victoria Słupsk 4 października 2015 – 13:00
47. Słupia Charnowo 2 – 5 Rowokół Smołdzino 4 października 2015 – 14:00
48. Błękitni Główczyce 3 – 2 Barton Barcino 4 października 2015 – 13:00
49. Echo Biesowice 2 – 1 Sokół Szczypkowice 3 października 2015 – 16:00
Kolejka 8 – 10/11. października 2015
50. Słupia Kwakowo Sokół Szczypkowice
anulowany
51. Barton Barcino 0 – 4 Echo Biesowice 11 października 2015 – 11:00
52. Rowokół Smołdzino 2 – 0 Błękitni Główczyce 11 października 2015 – 16:00
53. Victoria Słupsk 3 – 1 Słupia Charnowo 11 października 2015 – 14:00
54. Dąb Kusowo 4 – 2 Granit Kończewo 10 października 2015 – 16:00
55. Unia Korzybie 4 – 3 Chrobry Charbrowo 10 października 2015 – 14:00
56. Jantaria Pobłocie 2 – 5 Polonez Bobrowniki 11 października 2015 – 12:30
Kolejka 9 – 17/18. października 2015
58. Chrobry Charbrowo 0 – 0 Jantaria Pobłocie 17 października 2015 – 15:00
59. Granit Kończewo 3 – 1 Unia Korzybie 18 października 2015 – 13:00
60. Słupia Charnowo 2 – 2 Dąb Kusowo 18 października 2015 – 14:00
61. Błękitni Główczyce 6 – 4 Victoria Słupsk 18 października 2015 – 13:00
62. Echo Biesowice 2 – 1 Rowokół Smołdzino 17 października 2015 – 15:00
63. Sokół Szczypkowice 8 – 1 Barton Barcino 18 października 2015 – 12:00
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 10 – 24/25. października 2015
65. Rowokół Smołdzino 1 – 2 Sokół Szczypkowice 25 października 2015 – 14:00
66. Victoria Słupsk 2 – 5 Echo Biesowice 25 października 2015 – 14:00
67. Dąb Kusowo 0 – 0 Błękitni Główczyce 24 października 2015 – 14:00
68. Unia Korzybie 1 – 0 Słupia Charnowo 24 października 2015 – 14:00
69. Jantaria Pobłocie 2 – 3 Granit Kończewo 25 października 2015 – 12:30
70. Polonez Bobrowniki 4 – 2 Chrobry Charbrowo 24 października 2015 – 15:00
Pauza: Barton Barcino,
Kolejka 11 – 28/31. października 2015
72. Granit Kończewo 3 – 3 Polonez Bobrowniki 31 października 2015 – 15:00
73. Słupia Charnowo 0 – 1 Jantaria Pobłocie 31 października 2015 – 14:00
74. Błękitni Główczyce 0 – 0 Unia Korzybie 31 października 2015 – 15:00
75. Echo Biesowice 6 – 1 Dąb Kusowo 31 października 2015 – 14:00
76. Sokół Szczypkowice 7 – 2 Victoria Słupsk 31 października 2015 – 14:00
77. Barton Barcino 1 – 2 Rowokół Smołdzino 31 października 2015 – 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 12 – 7/8. listopada 2015
79. Victoria Słupsk 3 – 4 Barton Barcino 8 listopada 2015 – 14:00
80. Dąb Kusowo 1 – 3 Sokół Szczypkowice 7 listopada 2015 – 14:00
81. Unia Korzybie 0 – 3 Echo Biesowice 7 listopada 2015 – 14:00
82. Jantaria Pobłocie 4 – 3 Błękitni Główczyce 8 listopada 2015 – 12:30
83. Polonez Bobrowniki 3 – 0 Słupia Charnowo 7 listopada 2015 – 14:00
84. Chrobry Charbrowo 5 – 1 Granit Kończewo 7 listopada 2015 – 14:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 13 – 14/15. listopada 2015
86. Słupia Charnowo 1 – 4 Chrobry Charbrowo 15 listopada 2015 – 14:00
87. Błękitni Główczyce 1 – 2 Polonez Bobrowniki 15 listopada 2015 – 13:00
88. Echo Biesowice 1 – 3 Jantaria Pobłocie 14 listopada 2015 – 14:00
89. Sokół Szczypkowice 3 – 0 Unia Korzybie 15 listopada 2015 – 12:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
90. Barton Barcino 7 – 2 Dąb Kusowo 15 listopada 2015 – 11:00
91. Rowokół Smołdzino 0 – 1 Victoria Słupsk 15 listopada 2015 – 14:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 14 
93. Rowokół Smołdzino Dąb Kusowo
94. Barton Barcino Unia Korzybie
95. Sokół Szczypkowice Jantaria Pobłocie
96. Echo Biesowice Polonez Bobrowniki
97. Błękitni Główczyce Chrobry Charbrowo
98. Słupia Charnowo Granit Kończewo
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 15 
100. Granit Kończewo Błękitni Główczyce
101. Chrobry Charbrowo Echo Biesowice
102. Polonez Bobrowniki Sokół Szczypkowice
103. Jantaria Pobłocie Barton Barcino
104. Unia Korzybie Rowokół Smołdzino
105. Dąb Kusowo Victoria Słupsk
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 16
107. Victoria Słupsk Unia Korzybie
108. Rowokół Smołdzino Jantaria Pobłocie
109. Barton Barcino Polonez Bobrowniki
110. Sokół Szczypkowice Chrobry Charbrowo
111. Echo Biesowice Granit Kończewo
112. Błękitni Główczyce Słupia Charnowo
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 17
114. Słupia Charnowo Echo Biesowice
115. Granit Kończewo Sokół Szczypkowice
116. Chrobry Charbrowo Barton Barcino
117. Polonez Bobrowniki Rowokół Smołdzino
118. Jantaria Pobłocie Victoria Słupsk
119. Unia Korzybie Dąb Kusowo
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 18 
121. Dąb Kusowo Jantaria Pobłocie
122. Victoria Słupsk Polonez Bobrowniki
123. Rowokół Smołdzino Chrobry Charbrowo
124. Barton Barcino Granit Kończewo
125. Sokół Szczypkowice Słupia Charnowo
126. Echo Biesowice Błękitni Główczyce
Pauza: Unia Korzybie,
Kolejka 19
128. Błękitni Główczyce Sokół Szczypkowice
129. Słupia Charnowo Barton Barcino
130. Granit Kończewo Rowokół Smołdzino
131. Chrobry Charbrowo Victoria Słupsk
132. Polonez Bobrowniki Dąb Kusowo
133. Jantaria Pobłocie Unia Korzybie
Pauza: Echo Biesowice,
Kolejka 20 
135. Unia Korzybie Polonez Bobrowniki
136. Dąb Kusowo Chrobry Charbrowo
137. Victoria Słupsk Granit Kończewo
138. Rowokół Smołdzino Słupia Charnowo
139. Barton Barcino Błękitni Główczyce
140. Sokół Szczypkowice Echo Biesowice
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 21
142. Echo Biesowice Barton Barcino
143. Błękitni Główczyce Rowokół Smołdzino
144. Słupia Charnowo Victoria Słupsk
145. Granit Kończewo Dąb Kusowo
146. Chrobry Charbrowo Unia Korzybie
147. Polonez Bobrowniki Jantaria Pobłocie
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 22
149. Jantaria Pobłocie Chrobry Charbrowo
150. Unia Korzybie Granit Kończewo
151. Dąb Kusowo Słupia Charnowo
152. Victoria Słupsk Błękitni Główczyce
153. Rowokół Smołdzino Echo Biesowice
154. Barton Barcino Sokół Szczypkowice
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 23 
156. Sokół Szczypkowice Rowokół Smołdzino
157. Echo Biesowice Victoria Słupsk
158. Błękitni Główczyce Dąb Kusowo
159. Słupia Charnowo Unia Korzybie
160. Granit Kończewo Jantaria Pobłocie
161. Chrobry Charbrowo Polonez Bobrowniki
Pauza: Barton Barcino,
Kolejka 24
163. Polonez Bobrowniki Granit Kończewo
164. Jantaria Pobłocie Słupia Charnowo
165. Unia Korzybie Błękitni Główczyce
166. Dąb Kusowo Echo Biesowice
167. Victoria Słupsk Sokół Szczypkowice
168. Rowokół Smołdzino Barton Barcino
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 25 
170. Barton Barcino Victoria Słupsk
171. Sokół Szczypkowice Dąb Kusowo
172. Echo Biesowice Unia Korzybie
173. Błękitni Główczyce Jantaria Pobłocie
174. Słupia Charnowo Polonez Bobrowniki
175. Granit Kończewo Chrobry Charbrowo
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 26 
177. Chrobry Charbrowo Słupia Charnowo
178. Polonez Bobrowniki Błękitni Główczyce
179. Jantaria Pobłocie Echo Biesowice
180. Unia Korzybie Sokół Szczypkowice
181. Dąb Kusowo Barton Barcino
182. Victoria Słupsk Rowokół Smołdzino