Victoria Słupsk

  • Facebook
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY I OPISEM TECHNICZNYM POSZCZEGÓLNYCH FORM REKLAMOWYCH!
 
 
       Piłka nożna to najbardziej medialna dyscyplina sportowa. Wg badań Pentagon Research futbol ma największy, prawie 30% udział w grupie najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, generując największe wartości medialne dla marek sponsorów.
 
      Victoriaslupsk.pl oferuje Partnerom bardzo skuteczną platformę ekspansji i promocji swoich marek, elastyczną i dopasowaną do ich programów marketingowych oraz indywidualnych potrzeb, podnoszącą efektywność standardowych metod i kanałów komunikacji marketingowej.
 
       Nasza oferta to innowacyjna strategia budowania komunikacji biznesowej i kreowania wizerunku na rynku. Nasz Partner zyskuje szereg możliwości budowania swojej pozycji wśród odbiorców, a także ekspansji i promocji z wykorzystaniem różnych narzędzi oraz unikalnych zasobów i możliwości.
 
       Z badań wynika, że zdecydowana większość odbiorców sportu (80% ) ocenia, że promocja firm przez sport jest potrzebna. Ta opinia przekłada się również na decyzje zakupowe – prawie 30% badanych zdecydowanie stwierdziło, że fakt partnerstwa firmy i klubu sportowego wpływa na ich decyzje. Prawie 50% respondentów korzystniej ocenia firmy promujące się przez sport!
 
OFEROWANE ŚWIADCZENIA
 
Wizerunek: Tytuł Oficjalnego Partnera Internetowego Victorii Słupsk do wykorzystania w akcjach promocyjnych organizowanych w sklepach / kanałach dystrybucji Partnera.
 
Reklama banerowa: Różne formy i powierzchnie banerów reklamowych, które Partner może dobrać idealnie do swoich potrzeb.
 
Marketing Bezpośredni: Realizacja e-mailingowych i sms-owych kampanii reklamowych promujących markę i produkty Partnera.
 
Komunikacja / PR / artykuł sponsorowany: Umieszczanie informacji o Partnerze w notkach prasowych Klubu, promowanie Partnera w ramach własnej polityki PR.
 
Oferta Victori Słupsk należy do najbardziej obszernych na rynku! Chcemy dać naszym Partnerom różne, indywidualnie dostosowane do potrzeb firmy narzędzia, które wykorzystywane razem wymiernie pomogą realizować cele marketingowe Klienta.
 
RAMOWE WARUNKI WSPÓŁPRACY
 
Chcemy, aby współpraca dla Partnera była maksymalnie efektywna i wynikała z realnej wartości, jaką Klub dostarcza Partnerowi. Dlatego aby zmaksymalizować korzyści dla Partnera proponujemy pakietowy model rozliczeń. Dzięki temu Partner może zyskać nawet 50% wartości zainwestowanych środków.
 
Proponowany model współpracy zakłada wycenę reklamy na 2 płaszczyznach:
 
Model pakietowy: Najskuteczniejsza forma reklamy w najlepszej cenie – dobieramy dla Państwa najlepszą formę reklamy bazując na specyfice Państwa branży. Dodatkowo Partner może zyskać nawet 50% zainwestowanych środków.
 
Model indywidualny: Możliwość zakupu pojedynczych form reklamowych